Strona główna > Salon - Jadalnia > Meble VOX

Salon-jadalnia VOX

YOUNG USERS


Young Users by Vox to najbardziej osobiste meble na świecie. Stop nudnym meblom. Teraz zmienisz, ozdobisz zgodnie z Twoją fantazją. Masz kilkadziesiąt nakładek na fronty i akcesoria.

 

Więcej…

MODERN


System Modern czerpie z najlepszych włoskich wzorców. Nie boi się geometrycznych kształtów i prostego, minimalistycznego piękna. Przyciąga wzrok kontrastowymi intarsjami.

 

Więcej…

INBOX


Meble cechujące się nowoczesnym minimalizmem. Urzekają lekkością. Modułowość kolekcji daje nieograniczone możliwości aranżacji.


Więcej…

HIFI


Cechują się asymetrycznym kształtem brył. Intrygujące zestawienie kolorystyczne. Nieograniczone możliwości aranżacji. HiFi łączy minimalizm,geometrię oraz inspiracje architekturą.

 

Więcej…

2PIR


System wyróżnia się prostotą . Intryguje owalnymi kształtami. Możliwość nadruków na frontach mebli. W salonie uwagę zwraca przeszkolona witryna oraz ława, którą można łączyć w geometryczne konstelacje.

 

Więcej…

CLASSIC


Zestaw który łączy szlachetne kształty i dekoracyjne detale. Wysokimi cokołami nawiązuje do antyku. Zachwyca frezowanymi zdobieniami. Dodaje pomieszczeniom elegancji i wytworności

 

Więcej…

4YOU BY VOX


To wielofunkcyjne meble umożliwiające aranżację najważniejszych domowych pomieszczeń. Możesz dać się ponieść wyobraźni, bo w kolekcji znajdziesz dziesiątki inspirujących rozwiązań.

 

Więcej…