Strona główna > Pokój dziecięcy-młodzież. > Dziecięco-młodzieżowe VOX

Pokój dziecięco-młodzieżowy VOX

2PIR


Kolekcja 2piR łączy nowoczesne wzornictwo z funkcjonalnością. Pierwsze w Polsce meble z oryginalnymi grafikami. Grafiki w skate’owym stylu na frontach mebli, lekkie biurko, kanapa z miękkim zagłówkiem i kieszeniami na książki. Meble wykonane są z płyty laminowanej.

Więcej…

MODERN


Modułowy charakter kolekcji Modern oraz wielość brył pozwala na swobodę aranżacji. Meble są pojemne i funkcjonalne. Dzięki głębokim półkom regały zapewniają eksponowanie artykułów dekoracyjnych, a szklane drzwi stworzą zamkniętą biblioteczkę.

Więcej…

YOUNG USERS


Meble, które wskoczą z Tobą w dorosłość. Fronty mebli z nakładkami do pisania bądź zabawy. Mobilne szuflady ułatwiają sprzątanie. Biurko dla dwojga zmienia się w stół. Czym charakteryzuje się kolekcja Young Users by Vox?

Więcej…

EVOLVE


Nowoczesny i praktyczny pokój młodzieżowy? Proszę bardzo! Wymienne fronty, łóżko z przesuwanym biurkiem, tablice na frontach i wiele innych fantastycznych możliwości. Evolve to meble mobilne (bryły na kółkach, przesuwne elementy) pozwalające na zmianę aranżacji do rożnych potrzeb – spotkanie z rówieśnikami, nauka, odpoczynek.

Więcej…